Biuro Rachunkowe COMMERCIAL rachunkowość  informatyka                                   

                  Home ] Up ] Zapytanie ] O nas ] Kontakt ] Prasa ] Software ] DELL ] Usługi ]  [ Sklep ]                              

 

 

 

 

 

 

 

        

 

VMware Server

VMware Server to oprogramowanie pozwalające na wirtualną konsolidację serwerów. Przy ponoszeniu relatywnie niskich kosztów, mamy możliwość stworzenia niezawodnego i skalowalnego serwera do testowania aplikacji korporacyjnych, używając maszyny średniej klasy. Wspólna kontrola i zarządzanie zadaniami dla wszystkich serwerów sprawia, że oprogramowanie w prosty sposób może być użyte na wielu platformach systemowych. Wirtualna warstwa VMware'a przekształca komputery w zbiór logicznych zasobów, które użytkownik może przyporządkowywać różnym systemom operacyjnym bądź aplikacjom. Użytkownik z dowolnego miejsca ma możliwość zdalnego zarządzania swoimi serwerami, bądź pojedynczo bądź traktując je jako grupę. Wszystkie wymienione cechy składają się na obniżenie kosztów jakie musi ponieść dział informatyki w celu uzyskania tak wydajnego rozwiązania. Produkt VMware Server jest na tyle elastyczny i wydajny, że pozwala na znaczne obniżenie kosztów zakupu sprzętu i oprogramowania

VMware Infrastructure (Incl. ESX Server)

VMware Infrastructure to najnowsze rozwiązanie zintegrowanych ze sobą aplikacji firmy VMware do kompleksowej wirtualizacji zasobów informatycznych. Produkt umożliwia na współdzielenie zasobów sprzętowych przez różne systemy operacyjne oraz centralne zarządzanie wszystkimi systemami.

VMware Infrastructure zwiększa wykorzystanie zasobów sprzętowych poprzez konsolidację wielu serwerów na pojedyńczej maszynie fizycznej. Pozwla to na znaczące obniżenie kosztów zarówno fizycznych zasobów, jak i łatwiejsze (tańsze) zarządzanie systemami.

VMware ACE

Firma VMware wprowadziła na rynek nowy produkt VMware ACE. Program jest rozwiązaniem pozwalającym na ustandaryzowanie i zabezpieczenie środowisk PC w przedsiębiorstwie.

VMware ACE umożliwia przygotowanie bezpiecznego środowiska dla wielu stacji roboczych z systemem operacyjnym i aplikacjami. Rozwiązanie to zapewnia bezpieczeństwo danych oraz kontrolę dostępu do zasobów firmy. Dzięki zastosowaniu VMware ACE administratorzy uzyskują możliwość łatwej kontroli cylku życia aplikacji. Gotowe do użycia środowisko z systemem operacyjnym i aplikacjami
może być dystrybuowane na nośnikach CD i DVD.

VMware Workstation for Windows

VMware Workstation for Linux

 W celu uzyskania informacji dotyczących pozostałych produktów, opcji, upgrade'ów, narzędzi czy konfiguracji prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

 

 

       Home ] Up ] Zapytanie ] O nas ] Kontakt ] [Home] [Up] [Zapytanie] [O nas] [Kontakt] [ Sklep ]         

Copyright © 2006 Biuro Rachunkowe COMMERCIAL Kraków
Last modified: lutego 24, 2010